Te rejat
     
 
  Artjola toska & Bruno mbi 400 mije klikime ne 4 dite!  
         
     
     
 
  Tiri ne ditelindjen e tij “i dhuron” familjes nusen e shtepise  
         
     
     
 
  Flaka me nje te dashur zjarrfikes..!?  
         
     
     
 
  Eliza Hoxha jo photoshooting!  
         
     
     
 
  Kujtim Prodani sa mire me qenë beqar shqiptar!  
         
     
     
 
  Mariza Ikonomi, një intervistë e paharruar!  
         
     
     
 
  Kujt i thotë Rozana Radi “Ma thuaj ti”... ?!  
         
     
     
 
  Lynx me apo pa të dashura!?  
         
     
     
 
  Manuel Moscati njeh një vajzë në disko!  
         
     
     
 
  Rozana me një vajzë të vogël...  
         
     
     
 
  Ka një mesazh për Olti Currin!  
         
     
     
 
  B2N shtrëgon rripin  
         
     
     
 
  Kunatat si ato, Gerta Mahmutaj dhe Aurela Gace !  
         
     
     
 
  Xheisara i thotë “Të dua!” Elgitit...?!  
         
     
     
 
  Alar Band në Barcelonë! Po Klea Huta...  
         
     
     
 
  E dini c`ka bërë këngëtari Kelly për një puthje?  
         
     
     
 
  Juria në këmbë për Festina Mejzinin!  
         
     
     
 
  Çfarë gjen në portofolin e Soni Malajt...  
         
     
     
 
  Mateus Frroku, serisht me Rozana Radin dhe Kledi Bahitin  
         
     
     
 
  “Qysh” nga Filloreta Raçi  
         
     
     
 
  Floriana ka “Një miljon arsye” për të qënë pjesë e Këngës Magjike  
         
     
     
 
  Rrokerët “The Curlies” në Kënga Magjike 2015  
         
     
     
 
  Klajdi Haruni në kërkim të shpirtit binjak  
         
     
     
 
  Flori Mumajesi rikthehet në Kënga Magjike 2015  
         
     
     
 
  Me ke eshte  
         
     
     
 
  Jozefina Simoni e bën natën të bardhë.  
         
     
     
 
  Jon Aliraj kant-autori Vlonjat për herë të parë në Kënga Magjike  
         
     
     
 
  Revoltohet Endri Prifti  
         
     
     
 
  Blerta Gaçe, përkëdhelet me “Habibi”  
         
     
     
 
  Javet e fundit te kenga magjike 2015  
         
     
     
 
  ALBERIE HADËRGJONAJ PROTESTË KUNDËR VARFËRISË  
         
     
     
 
  VIGAN SHEHU NUK MBANTE DOT ALEXIN  
         
     
     
 
  ALAR BAND “ÇUNAT” NGA ELBASANI NUK I NDAHEN KËNGËS MAGJIKE  
         
     
     
 
  XHESIKA POLO, DJEG SKENËN E KËNGA MAGJIKE  
         
     
     
 
  ALEXI PËRJETËSISHT FËMIJË  
         
     
     
 
  Kënga Magjike 2015 rikthen big-ët e muzikës shqiptare  
         
     
     
 
  Driseldës i grisin zemrën.  
         
     
     
 
  Gentian Deda, nga X-Faktor në “Kënga Magjike 2015”  
         
     
     
 
  Ardti Çuni sjell Eurovizionin në “Kënga magjike 2015”  
         
     
     
 
  Mes Erik Lloshit dhe Anxhela Peristerit diçka më shumë  
         
     
     
 
  Mariza Ikonomi i thotë Kleas: Të kam “PIKË LOTI”  
         
     
     
 
  Rinor Durmishaj, bashkëpunim me Alfred Kaçinarin  
         
     
     
 
  Arinda Gjoni mes dilemash: çfarë të vesh?  
         
     
     
 
  Renis Gjoka një astronom i dashuruar  
         
     
     
 
  Manuel Moscati “në dashuri” me Shqipërinë  
         
     
     
 
  Gerta dhe Klejdi Mahmutaj, rikthehen në “Kënga Magjike 2015”  
         
     
     
 
  ALTIN GOCI I KËNAQUR ME “FJALË NË AJËR”  
         
     
     
 
  XHUSTINO HASANI: NUK MË TRËMB “LIVE”  
         
     
     
 
  VENERA LUMANI DHE LIND ISLAMI: RONA NISHLIU NA NJEH SHUMË MIRË  
         
     
     
 
  ANAID: I MIRËPRES KRITIKAT  
         
     
     
 
  SARDI, I BUKUR DHE I TALENTUAR  
         
     
     
 
  Në javën e katërt të këngës magjike 2015 do të prezantohen pesë këngëtarë.  
         
     
     
 
  Shpat Kasapi “Mos fol”  
         
     
     
 
  Ketlin Pjalmi, nga Gjeniu në “Kënga Magjike 2015”  
         
     
     
 
  Mateus Frroku: “Kënga Magjike” festivali që më përfshin shpirtërisht.  
         
     
     
 
  Një ëngjëll për Egzona Ademi  
         
     
     
 
  Elson Braha nga klasike në latine.  
         
     
     
 
  Rrijna me Revolt Klan  
         
     
     
 
  Një Fund pa fund për Damiana Shtyllën  
         
     
     
 
  A ka, Kastro Zizo ego  
         
     
     
 
  Valon Shehu, “e treta e vërteta”.  
         
     
     
 
  Lotët e Semi Jaupaj  
         
     
     
 
  Në javën e dytë të festivalit “Kënga Magjike 2015”  
         
     
     
 
  Aslajdon Zaimi, mes Shqipërisë dhe Italisë  
         
     
     
 
  B2N, nje Don Zhuan për Oreten!  
         
     
     
 
  Franc Koruni, kitara dashuria ime.  
         
     
     
 
  Rikthehet Elida Kryeziu me “Ku je ti”  
         
     
     
 
  Mëkatet e Kentinës  
         
     
 
Extra
  Rregullat e kategorive!
  Mbeshtesin festivalin
     
 
  Rregullat e pjesemarrjes!
  Galeria
     
 
Sondazh
Cfare do t'ju pelqente te gjenit ne faqen ne internet te "Kenga Magjike"?
 
Me shume foto
Me shume video
Pak Gossip
Eventet e Kengetareve
 
 
 
 
Copyright © 2013 - Kenga Magjike. All Rights Reserved.  
Created by IMPULS