30.04.21
Jemi në javën e 6-të të konkurrimit dhe kamera jonë sjell ekskluzivisht për ju momentet e provave

Si do të reagojë Soni Malaj nga pyetjet? A është në një lidhje këngëtarja Nutsa? Po Eltina Minarollin dhe Dea Strican çfarë i bëri bashkë? Si reagojnë këngëtarët për këngët e njëri-tjetrit? Zbuloni të pathënat e prapaskenës dhe momentet gazmore. Për t’u njoftuar për videot e rradhës abonohuni duke bërë subscribe kanalin “Kenga Magjike”

Artikuj Të Tjerë

“FIKSIM” Flori Mumajesi VS Bruno. Fifi zgjedh!!!

“FIKSIM” Flori Mumajesi VS Bruno. Fifi zgjedh!!!

Dy emra që vijnë këtë të dielë në Kënga Magjike janë Fifi dhe Bruno. Dy këngëtarët kanë bashkuar forcat në një duet që ka gjasa të jetë hiti i verës 2021. Kënga titullohet “Fiksim” dhe është produksion i studios Threedots. Kur vjen puna tek paraqitjet skenike Fifi dhe...

read more
EKSKLUZIVE: “Soni Malaj bashkon forcat me Threedots”.

EKSKLUZIVE: “Soni Malaj bashkon forcat me Threedots”.

Kur vjen puna tek emrat BIG, Soni Malaj është ajo që ngjall gjithnjë shumë kuriozitet tek publiku. Gjatë karrierës së saj ka publikuar shumë hite dhe është vlerësuar me shumë çmime. Sa i përket Këngës Magjike ajo ka qenë pjesëmarrëse 9 herë, (3 prej të cilave me...

read more